Jump to content

Din partea comunității către Dorinel

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

Poll: Din partea comunității către Dorinel (11 member(s) have cast votes)

Sunteți de acord cu alegerea unui admin?

1. Da (11 votes [100.00%] - View)

Percentage of vote: 100.00%

2. Nu (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

Vote

Santiago

Santiago

Moldoveanu

• Members
  • 2,651 posts
  • Location↓↑→
  • Game NickSantiago_uS
Salut.Scriu acest mesaj din partea tuturor,deoarece am auzit multe de la fiecare în parte însă nimeni nu a putut să îți zică ție asta în față așa că am să o fac eu

Dorin,alege odată un admin care să aibe grijă de server că se duce totul pe .|. .Evente,distracții,râsete,amintiri din toate aceste cuvinte acum nimic nu este pe server.Aduți aminte cât de frumos era pe vremuri când toate astea se organizau frumos.Intri acum pe server și pur și simplu nu ai ce face..toți stau afk.Noi,jucătorii de pe server suntem ca și copiii..adică avem nevoie de mamă sau tată care să țină totul sub control.Spre exemplu cum crezi?cum se descurcă un player nou intrat când vede că nimeni din admini/helperi nu sunt conectați?cine o să-l ajute?Tutorialul de la început din care nu afli nimic decât faptul că școala auto este cu checkpoint pe mapă?Îi jale cu tot ce se întâmplă,la reclamații nimeni nu răspunde,etc.Fă te rog frumos ceva în legătură cu asta că iarăși o să ajungă zile când pe server o să fie 3/50 și toți afk.Lumea e atât de plictisită că nici la un event de rapiditate nu mai vor să participe.Nu o să ai nimic de pierdut dacă o să pui pe cineva admin,ba din contra este șansa de a crește donațiile care tot ție o să îți aducă beneficiu.Știu că acum este riscul ca să ai ură pe mine din cauza acestu-i mesaj însă deja nu se mai poate de tăcut.Ne este și nouă dor de o ascunsă pe vapor,o excursie,o petrecere etc etc.Uite un exemplu.Qblack și-a dat în trecut foarte mult stăruința pentru comunitate (youtuberi,etc),știe a admina,știe a face distracție,ai încredere în el..de ce nu îl lași el să aibe grijă de server atât timp cât tu nu ești?

Cu drag și stimă din partea aproape tuturor playerilor de pe server.

Posted Image

MIB

MIB

Moderator LoL

• Members
  • 1,142 posts
  • LocationBotosani
  • Game Nick[BT]MIB
eu zic sa puna un super assistent cu accese la tot pe forum si server, si sa fie la libera alegere de catre el, in cine se bazeaza cel mai mult si cn e activ.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users