Jump to content

Cerere Helper!

• Please log in to reply
3 replies to this topic

PiGnAv2

PiGnAv2

Membru incepator

• Members
  • 33 posts
  • Game NickPiGnA
Nickname:PiGnA
Level detinut:4, 20 ore jucate...de cand s-a deschis stau online.
Varsta (reala):17
Vechime pe server:De prin 2014.
Cate ore pe zi poti acorda jocului?:5-6
De unde ai aflat de serverul nostru?:De la niste prieteni!
Cu ce vei putea ajuta serverul si de ce doresti sa devii admin? (minim 200 cuvinte):Ma consider un bun mentor in absolut tot ce fac , am mereu tendinta de a ajuta oamenii si de aceea consider acest "job" ideal pentru mine. Fiind sincer , orice om isi doreste o functie intr-un anumit loc , mai ales in jocuri avand in vedere generatia zilelor noastre. Point reach-ul meu va fi diferit. Acordand acestui joc ceva timp , in jur de 5-6 ore pe zi pot spune ca starea generala a plictiseli poate predomina in unele cazuri. Asadar doresc sa ajut aceasta comunitate cat mai mult prin orice mijloace , unul dintre ele fiind functia de helper. In continuare, imi doresc aceasta functie deoarece vreau sa arat stafului gHooD.ro ca, chiar sunt capabil si pot fi de incredere,imi doresc sa ajut playeri atat financiar cat si cu rezolvarea problemelor care le intanpina atat playeri cei noi cat si cei vechi pe server,vreau sa ajut la dezvoltarea serverului si sa opresc lumea sa faca atatea reclamati pe forum si sa le arat cum sa joace corect si fara hackuri care iti ofera avantaje.Niciodata nu am sperat la functi mari cum ar fi cele de lider sau admin,tot timpul am stat in banca mea si am tacut,acuma doresc sa ajut serverul sa se dezvolte intr-o directie pozitiva.Stiu  ca nu prea am sanse de a deveni helper din cauza trecutului meu josnic si plin de belele, dar vreau sa incerc si sa-mi acordati o mica sansa!

Indeplinesti cerintele minime?:Desigur!

Promit sa aduc serverului cati mai multi jucatori!

Edward

Edward

Membru

• Members
  • 3,641 posts
  • LocationBotoșani
  • Game NickqBlack
Pro

Santiago

Santiago

Moldoveanu

• Members